Balvā uzvarētājiem – iespēja sevī atklāt kartogrāfu

Ja mums būtu iespēja vēlreiz izkrāsot to telpu kartes, kurās esam organizējuši sacensības, tas būtu īsts krāsu karuselis – tur taču aizvadīts tik daudz košu piedzīvojumu! Bet tagad kopā ar jums labprāt krāsosim Ņujorku, Dubaiju, Venēciju, Rīgu un vēl vairākas pasaules vietas jaunajā Karšu izdevniecība Jāņa sēta krāsojamā karšu grāmatā “Terra Color”.

“Terra Color” ir krāsojamā karšu grāmata pieaugušajiem un bērniem, kas ļaus iepazīt cilvēka un dabas mijiedarbībā tapušas līnijas, kas ievilktas uz mūsu Zemeslodes. Krāsojot lapu pa lapai, nokļūsiet gan labi zināmās un atpazīstamās, gan nomaļās un noslēpumainās vietās.

Krāsojamo grāmatu augstā popularitāte apliecina to spēju atraisīt cilvēkā radošumu, tām tiek piedēvētas meditatīvas un stresu mazinošas īpašības. Starp citu – šīs grāmatas balvā saņems arī kopvērtējuma uzvarētāji, lai samazinātu stresu… piemēram, pēc sacensībām! Skolas laiku kontūrkaršu krājums izaudzis par pasaulē pirmo izdevumu, kurā karte radīta kā pamatne radošai izpausmei un iztēlei.

Vairāk informācijas: http://ej.uz/terracolor

krasgram_front_vaks_www krasgram_lpp_stage_www unnamed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *