Saldus Telpu Orientēšanās

Kurzemes orientēšanās centrā, Saldū pirmo reizi norisināsies telpu orientēšanās sacensības, kurām par norises vietu izvēlēta Saldus Profesionālās vidusskolas ēka. Sacensību dalībniekiem tiks piedāvātas trīs distances. Pirmās divas – tradicionālā telpu orientēšanās, kurā jāapmeklē daudz kontrolpunkti, kas novietoti ēkas četros stāvos. Trešā – zemūdens orientēšanās, kur baseinā būs jāapmeklē kontrolpunkti dažādā dziļumā (līdz 1,5m). Kartes šajā distancē tiks novietotas pie kontrolpunktiem un etapi starp kontrolpunktiem būs jāveic pēc atmiņas.

Savu orientēšanās piedzīvojumu Saldū ir iespējams pagarināt, izmantojot iespēju, pievienojoties Latvijas izlases kandidātu treniņnometnei. Vairāk informācijas te http://lof.lv/?p=izlase_juniori&g=2014

Norises vieta un laiks

2014. gada 4. janvāris no plkst. 10:00 līdz 12:00
Saldus Profesionālā vidusskola, Kalnsētas 24, Saldus
Sacensību centrs skolas foajē 1. stāvā.

Sacensību formāts un dalības maksa

Divas distances:

– Telpu orientēšanās pa četrstāvīgo skolas ēku. Katram dalībniekam divas distances, kuru garums 5-10 min. Dalības maksa telpu-O distancēm € 3,00

– Zemūdens orientēšanās baseinā. Distances garums 3-7 min. Dalības maksa € 4,50, kas iekļauj arī ieejas maksu baseinā.
Kartes atradīsies pie kontrolpunktiem, kontrolpunkti tiks novietoti baseinā, dažādā dziļumā līdz 1,5 metriem.
Obligātais inventārs – peldēšanas kostīms.

Grupas

Grupa Piezīmes
V16 Jaunieši 1998. gadā dzimušie un jaunāki.
S16 Jaunietes
V21 Jebkurš interesents.
S21
V40 1974. gadā dzimušie un vecāki.
S40

Dalībnieki paši atbild par savu veselības stāvokli. Par nepilngadīgo veselības stāvokli atbild vecāki, treneri vai personas, kuras nepilngadīgos pavada.
Sacensību rīkotāji nenes atbildību par traumām, kas gūtas sacensību laikā.

Pieteikumi

Pieteikšanās anketa ||| Dalībnieku saraksts
Internetā aizpildīts pieteikums tiks uzskatīts par garantiju dalības maksas saņemšanai.

Skolas vai lielākas komandas var izmantot .xls failu ērtakai dalībnieku pieteikumu sagatavošanai un iesniegšanai rīkotājiem.
Fails http://goo.gl/NkC6e un tas jāsūta uz lismanis(at)gmail.com

Pieteikties internetā varēs līdz 2. janvārim, plkst. 24:00
– pēc pieteikšanās termiņa pieteikties varēs uz vietas sacensību dienā, tomēr tādā gadījumā sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem startēt gribētājiem pietiks kartes, tāpēc aicinām pieteikties laikus, lai varam sagatavot kartes pilnīgi visiem.

Atzīmēšanās

Sacensībās tiks izmantota elektroniskā atzīmēšanās sistēma „SportIdent”. Dalībniekiem, kuriem nav personīgās “SportIdent” elektroniskās kartes, tās tiks piešķirtas pirms starta. E-kartes pēc distances jānodod atpakaļ organizatoriem (nozaudēšanas gadījumā, jāmaksā Ls 30,00).

Starts

Pirms starta ir atļauts uzturēties tikai norādītajās vietās, netraucējot sacensību dalībniekiem, un nav atļauts iepazīties ar distanci pirms sava starta, ievērojot godīgas spēles principus un izturoties ar cieņu pret citiem dalībniekiem.

Startēt distancēs var jebkurā sev vēlamā laikā, piesakoties pie starta tiesneša un ievērojot 20 sekunžu intervālu starp dalībniekiem

Organizatori

Sacensības organizē OK Saldus.
Atbildīgais par sacensību norisi:  Mārtiņš Līsmanis – Tālr.: 26752100, lismanis{at}gmail{.}com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *