Posmu uzvarētājiem balvā UFOGOLF disku golfa spēle

Latvijas Telpu orientēšanās kauss šajā sezonā ir ieguvis jaunu sadarbības partneri – UFOGOLF, kas katra posma uzvarētājam katrā grupā un arī kopvērtējuma līderiem dāvinās bezmaksas disku golfa spēli. 
Disku golfa laukums atrodas Rīgas zaļājā sirdī – Mežaparkā. Spēlētājiem kā vasarā, tā ziemā pieejami divi laukumi – mazais iesācējiem pieredzes gūšanai un treniņiem, kā arī lielais DiscGolfPark laukums spēles lietpratējiem. Laukums strādā visu gadu bez pauzēm – vasarā katru dienu, bet pārējā laikā – pēc iepriekšējas pieteikšanās.

Disku golfs Latvijā ir līdz šim vēl neapgūts un plašākai sabiedrībai ne tik ļoti pazīstams sporta veids. Disku golfs ir “lidojošā šķīvīša” spēle, kas bieži tiek salīdzināta ar frisbiju, bet patiesībā šī spēle ir ļoti līdzīga golfam. Tradicionālajā golfā spēlētāja uzdevums ir trāpīt bumbiņu bedrītē, savukārt disku golfā spēlētāja galvenais uzdevums ir iemest disku grozā.

Spēle notiek brīvā dabā, nepiespiestā un sakārtotā vidē. Ar ikvienu veikto metienu groza virzienā spēlētājam ir iespēja uzlabot savu sniegumu. Toties pati galvenā diska golfa būtība ir tā, ka to var spēlēt jebkurā gadalaikā un ikviens – garš un īss, tievs un omulīgs, meitene un zēns, kā arī opis un oma. Vecumam, iepriekšējai fiziskajai sagatavotībai vai īpašām dotībām šajā spēlē nav nozīmes. Galvenais ir vēlme  labi pavadīt laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *