Pirmoreiz telpu orientēšanās sacensības notiks Daugavas stadionā Rīgā

Ceturtdienā, 13. decembrī, pirmoreiz telpu orientēšanās sacensības notiks Daugavas stadionā Rīgā, piedāvājot netradicionālu orientēšanos – gan stadiona iekštelpās galveno tribīņu četros stāvos, gan ārā – tribīnēs un to sēdvietās.

Daugavas stadions ir valsts un starptautiskas nozīmes nacionālā sporta bāze, kas piedāvā izklaides un atpūtas iespējas Rīgas centrā. Visa gada garumā stadions ir piemērots sporta stundu un treniņu norisei, kā arī dažādu starptautisku un vietēju nozīmju sporta spēļu un kultūras pasākumu organizēšanai. Kultūras un sporta kvartāls Daugavas stadions ir ieinteresēta bērnu un jauniešu fizisko aktivitāšu popularizēšanā un nodrošināšanā, aicinot izmantot piedāvātās infrastruktūras iespējas.

“Daugavas stadions maijā pabeidza pirmo rekonstrukcijas posmu un tā ir ekskluzīva iespēja iepazīties ar atjaunotajām telpām, izjust Deju svētku atmosfēru, pabūt Latvijas futbola izlases ģērbtuvēs, kā arī iepazīties ar VIP viesu telpām” uz sacensībām aicina to organizators Matīss Ratnieks. Galvenās pārmaiņas pēc rekonstrukcijas ir jaunas Ziemeļu un Dienvidu tribīnes un pilnībā rekonstruēta Rietumu tribīne ar dažādu telpu pieejamību – preses konferencēm, semināriem, korporatīvajiem pasākumiem, sporta stundām un treniņiem.

Telpu orientēšanās ir salīdzinoši jauns orientēšanās sporta paveids, kas lieliski ļauj ne vien iepazīt orientēšanās sportu, bet arī trenēt loģisko domāšanu, atmiņu un izveicību sabiedrībā labi pazīstamās celtnēs.

Reģistrācija sacensību centrā sāksies no plkst. 16.30, bet dalībnieki startēt varēs sev ērtā laikā no plkst. 17.30 līdz plkst. 19.45. Finišs tiks slēgts plkst. 20.15, bet plkst. 20.30 notiks ātrāko dalībnieku apbalvošana.

Arī tiem, kuri nepazīst orientēšanās sportu, ir iespēja apgūt nepieciešamās prasmes – pirms sacensību starta organizatori aicina piedalīties nelielā teorētiskā un praktiskā nodarbībā iesācējiem. Nodarbība sāksies plkst. 17.00.

Pieteikties sacensībām var, izmantojot LOF.LV sistēmu. Pieteikšanās termiņš ir 10. decembra plkst. 23.59. Kaut sacensībām varēs pieteikties arī sacensību dienā uz vietas, organizatori tomēr aicina pieteikties laikus, jo nevar garantēt, ka visiem, kuri iepriekš nav reģistrējušies, pietiks drukātās orientēšanās kartes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *