Latvijas Telpu Orientēšanās kauss 2017

Aiz loga klāt rudens, un tas nozīmē, ka laiks vienam no gaidītākajiem rudens notikumiem Latvijas orientēšanās sportā – telpu orientēšanās sacensībām!
Līdzīgi kā pērn, arī šogad sacensības notiks pusotra mēneša garumā, sākot no 21. oktobra līdz 3. decembrim. Šogad piedāvāsim dalībniekiem savas orientēšanās prasmes izmēģināt gan ēkās, kur orientēšanās sacensības nekad nav notikušas, gan atgriezties jau baudītos, bet ļoti iemīļotos ēku labirintos.
Latvijas Telpu orientēšanās kausam starts tiks dots 21. oktobrī, dalībniekiem atgriežoties pērnā gada sarežģītākajā sacensību vietā – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Pērn distances šeit lika palauzīt galvu pat pašiem pieredzējušākajiem orientieristiem, tomēr visi finišēja ar smaidu – gan par skaistajām telpām, gan elpu aizraujošo skatu uz Rīgas panorāmu, gan, pats svarīgākais, par savām spējām atrast visus kontrolpunktus un ar lielu pārsvaru apsteigt konkurentus.
Tie, kuri šajā posmā skrēja pērn, lai nejūtas vēl pārliecināti par uzvaru. Distances būs jaunas un vēl interesantākas, tāpēc jautājums, vai izdosies revanšēties vai tieši otrādi – pieļaut vēl vairāk kļūdu – pagaidām vēl paliek liela intriga.
Dažās vietās dalībniekiem būs iespēja orientēšanās distanci veikt pirmoreiz, piemēram, Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Latvijas Universitātes Materiālu mehānikas institūtā un Babītes vidusskolā. Kā arī orientieristiem uz kārā zoba liksim vēl vienu labi pazīstamu, bet pēc telpu plānojuma ļoti sarežģītu ēku – LU galveno ēku Raiņa bulvārī 19.
Ieskaties sacensību nolikumā un jau atzīmē kalendārā šos notikumus!

Sacensību nolikums: https://telpuorientesanas.lv/nolikums2017/

Pieteikšanās: http://lof.lv/pieteikumi/?act=mans&id=2017102110

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *