Telpu-o Kauss 2017 noslēdzies

Latvijas Telpu orientēšanās kauss 2017 noslēdzies.  Paldies dalībniekiem, tiesnešiem un atbalstītājiem par atmosfēras radīšanu un doto iespēju šim pasākumam notikt.

Vēlamies teikt paldies: Latvijas Universitātei, Suunto, Isostar, Jāņa Sētai, Stirnu bukam, Jaunsardzei, Babītes vidusskolai, Nissan, Burn, OS veikals, Xrace, Rīgas Nacionālajai sporta manēžai, Sport Event Print un Mintprint.

6. posma rezultāti, grafiki un spliti: 1. distance un 2. distance.
Posma kopvērtējums, kartes: 1. distance un 2. distance.

Telpu Kausa kopvērtējums.

{ Leave a Reply ? }

 1. Konstantīns

  Paldies organizatoriem par aizraujošo sezonu! Ir daži ierosinājumi – varbūt kādu posmu varētu sarīkot kā izvēles distanci (nevis pavēli)? Vēl būtu labi, ja visi sāktu ar vienu un to pašu distanci, jo citreiz gadās situācija, kad dēļ KP izvietojuma izdevīgāk ir sākt ar kādu konkrētu distanci. Protams, tur apakšā ir nejaušība (vienreiz nepaveicas, nākamreiz paveiksies) un to varbūt ir sarežģītāk īstenot (starp pirmajiem startētājiem būtu jāliek nedaudz lielākas pauzes līdz brīdim, kad pirmie finišētāji sāktu startēt otro reizi). Un, iespējams, jāpadomā par senioru grupas izveidi (no 55 vai 60 gadiem). Tādu dalībnieku laikam nav pārāk daudz, bet atsevišķa ieskaite padarītu viņu azartu lielāku, un varbūt arī vairotu dalībnieku skaitu.

  • Konstantīns

   P.S. Rezultātu sadaļā varētu uzlikt filtru arī vīriešu (V16, V21, V40)un sieviešu rezultātiem atsevišķi, tad vispār būtu ideāli. 🙂

  • Matīss

   Paldies par labajiem vārdiem. Par izvēles distanci bija doma. Skatīsimies, kā sanāks.
   Par intervāliem runājot vai visiem vienas distances skriešanu un tikai tad otru – šis pasākums uzreiz kļūtu daudz garāks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *