Otrā posma rezultāti

Publicēti 2. posma rezultāti – A distance, B distance un posma kopvērtējums.
Posmu laiki: A distance, B distance. Grafiki: A distance, B distance. Karte: A distance un B distance.

Meistaru etapa rezultāti un kopvērtējums.

Otrās (B) distances rezultāti un posma kopvērtējums nedaudz atšķiras no sacensību centrā publicētās versijas, jo tika pieņemts lēmums  B distancē izslēgt no rezultātu aprēķina posmu starp 6. un 7.kontrolpunktu (KP49-KP50). Tas tika darīts tāpēc, ka  daudzi skrējēji šo posmu veica, nesekojot  kartē iezīmētajai vienvirziena kustības līnijai. Uzskatām, ka šajā situācijā šis bija labākais risinājums kā nodrošināt pēc iespējas godīgākus rezultātus.

Nākamais posms – 11. novembrī VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2.

{ Leave a Reply ? }

  1. Konstantīns, koka Klucis

    Grūti spriest, vai tas bija labākais risinājums. Piemēram, man posma kopvērtējumā tagad ir kritums par divām vietām, lai gan to etapu veicu pareizi un turklāt vēl zaudēju kādas 20 sekundes labirintā (atceļot etapu, šī kļūda attiecīgi tika izslēgta; protams, ieņemtajai vietai manā gadījumā nav nekādas nozīmes). Varbūt tas saistīts ar to, ka manā grupā bija tikai godīgie, bet krāpnieki citās. 🙂 Un saprotot, ka tā būs tāda strīdīga vieta, tur vajadzēja nolikt nevis jauku meiteni, bet druknu veci, kurš visus atpakaļskrējējus paņemtu uz pleciņa un novirzītu pareizajā virzienā. 🙂

  2. Surikats

    Vai nevajadzētu līdzvērtīgu posmu izņemt arī no A distances rezultātiem? Pašlaik negodīgi tiek sodīti tie godīgie skrējēji, kas B distanci veica kā otro – protams, skrienot B distanci kā otro rezultāts būs labāks, savukārt A distancē posmi būs lēnāki, jo vēl nebūsim karti tik labi iegaumējuši. T.i. A distancē mūsu “sliktākie” posmu laiki tiek atstāti, bet B distancē viens no “labajiem” posmu laikiem tiek izņemts. Savukārt tiem, kas skrēja A distanci kā otro, sanāk tieši otrādāk.
    Cerams, ka turpmāk šādās vietās tiesneši tiks nolikti vienvirziena kustības abos galos, vai arī distances tiks plānotas tā, lai, esot vienvirziena kurstības vidū, nebūtu izdevīgi doties nepareizā virzienā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *