1. posma rezultāti

Publicēti Telpu orientēšanās līgas 1. posma, kas notika Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”:

Rezultāti: 1. distance un 2. distance, kopsumma
Grafiki: 1. distance un 2. distance

Spliti: 1. distance un 2. distance

Bildes (sportapasakumi.lv)

Kartes: jaunieši – 1. distance un 2. distance , pieaugušie – 1. distance un 2. distance

{ Leave a Reply ? }

 1. Normunds Leiņa

  Atzīstu ka savas nevērības dēļ pārkāpu noteikumus un šķērsoju starta finiša zonu 1.distancē uz pēdējo KP, attiecīgi esmu gatavs pieņemt jebkurus soda mērus.

  • snadis

   Paskatoties splitus V21 1. distancei no KP 13 un KP 14, tur vēl vismaz 6 cilvēki ir veikuši aizliegtās zonas šķērsošanu.

   Ieteiktu kartēs aizliegtās līnijas drukāt ar vieglāk pamanāmo violeto krāsu.

   • Emīls

    Es gan teiktu šajā gadījumā bija nepieciešams novilkt līniju dzīvē. Tādā gadījumā, ja dalībnieks kartē nepamana līniju, tad dzīvē pret to atdurtos.
    Domāju, ka liela daļa skrēja cauri neuzmanības dēļ un tā kā dzīvē nebija novilkta nekāda līnija, tad nemaz nepamanīja ka izdarīts kas nepareizi.

 2. Antons

  Kāpēc nav publicēti rezultāti abu distanču summā?

  Šoreiz splitos ne tik uzskatāmi var redzēt, kuri, visticamāk, neapzināti, nav ievērojuši līnijas pie starta/finiša, jo ieguvums nav pārāk liels. Daudz vairāk varēja iegūt, nepamanot līniju mazajā ejā pirmajā stāvā, bet vismaz sacensību otrā pusē tur bija tiesnese.

 3. Imants

  Bija jau arī vismaz 1 gadījums, kad kāds dalībnieks neievēroja līnijas stāvlaukumā un atzīmējās “šortkatā”, kāds cits viņu apsauca, bet izdarīts ir izdarīts….
  Uz mazo eju netīšām arī uzrāvos, jo nepamanīju kartē to sīko svītriņu. Tiesnese laicīgi apsauca, tā kā viss beidzās labi.

 4. Kārlis

  Cerams, ka nākamajos posmos nebūs tādas iespējas šmaukties, jo skaidri redzēju, kā,piemēram, S21 uzvarētāja izskrien caur 1.stāva aizliegto zonu..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *