1. posma papildu informācija

1.  posms norisināsies Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Raiņa bulvārī 19.

Sacensību programma:

No 10:00 reģistrācija

10:30 apmācības

No 11:00 līdz 13:30 Starts brīvā kārtībā

14:00 Finišs tiek slēgts

14:00 Ekskursijas sākums.

Ja ir nokavēta pieteikšanās 1. posmam, tad iespējams pieteikties sacensību centrā uz vietas. Novēlotiem pieteikumiem tiks piemērota paaugstināta dalības maksa – attiecīgi 5 un 10 EUR!

1.  posmā piedāvāsim iepazīt Latvijas Universitātes galveno ēku piedaloties ekskursijā. Sākums – 14:00, cena – 3 EUR. Pieteikties ekskursija var izmantojot LOF.LV pieteikumu sistēmu. Samaksa par ekskursiju veicama uz vietas sacensību centrā.  Pulcēšanās  foajē pie ieejas.

Ieteikums ierasties uz sacensībām ar sabiedrisko transportu, jo mašīnu novietošana apkārtējās stāvvietās ir par maksu.

No šī gada kartēs tiks ieviests jauns apzīmējums – kāpņu numerācija (burti), kas ļaus vieglāk atšķirt kāpnes un padarīs orientēšanās procesu saprotamāku. Numerācija ieviešana ļaus vieglāk atšķirt kāpnes un to savietojamību pa stāviem.
Live rezultāti sacensību laikā būs apskatāmi šeit.

{ Leave a Reply ? }

 1. Profesors

  Oi, to nu gan nevajag!!! Bija taču jauki reizēm minūtes 5-10 pētīt karti, lai saprastu, kas ir kas! 🙂 Nopietni, domāju, ka tie apzīmējumi nav vajadzīgi.

 2. snadis

  Nice, prieks redzēt ka notiek attīstība.

 3. Profesors

  Attīstība? Visu ieliek gatavu ar karotīti mutē…

 4. nav priecīgs

  Man kā fiziski kuslam radījumam arī labāk patika vecā sistēma, vismaz kāda iespēja pacīnīties, liekot lietā prātu un attapību. Tagad daudz lielāka nozīme fiziskajam spēkam kā visās citās orientēšanās disciplīnās.

 5. Juris

  Paskatoties rezultātus nekādas izmaiņas uzvarētāju rindās kā arī uzlabojumus apakšgala rezultātos neredzu. Tā kā tie burti neko nemaina, ja esi tizls tad esi tizls gan ar burtiem gan bez 🙂

 6. Profesors

  Juri, laipni aicināts tizlo pulciņā! 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *